Başkan-Ataç-ev-ziyaretlerine-devam-ediyor5/03/2019

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, ev ziyaretleri kapsamında Işıklar Mahallesi’nde ikamet eden Özdemir ailesini ziyaret etti.
Ev ziyaretleri kapsamında Işıklar Mahallesi’nde oturan Melek – Ramazan Özdemir çiftinin konuğu olan Başkan Ataç, burada çok sayıda mahalleli ile bir araya geldi. Aile yakınları ve komşuların da katıldığı ziyarette Ataç, vatandaşlar ile sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Eskişehirliler ile hemen her fırsatta bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ataç, “Vatandaşlarımız ile güzel ve zor zamanlarda yan yana olmaya devam ediyoruz. Eskişehirliler, sağ olsunlar bizlerden teveccühünü eksik etmiyor. Ben de elimden geldiğince bu davetleri çevirmiyorum. Düğünlerde, cenazelerde, hastalıkta, asker uğurlamalarında, sokakta, evde, çarşıda, pazarda her ortamda bir arada ve beraberiz. Biz, her vatandaşımızı bağrına basan büyük bir aileyiz. Bu güzel aile, gün geçtikçe güçleniyor. Özdemir ailesine de davetleri ve gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum” diye belirtti.
Başkan Ataç’ı ağırlayan Işıklar Mahallesi sakinleri de kendisine teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını temenni etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir