Başkan-Kuş-400-bin-Eyyübiyeli’nin-hizmetindeyiz5/03/2019

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Payamlı Nahyası ihtiyar heyetini ve muhtarları ziyaretçilerini makamımda ağırladı.
Eyyübiye Belediyesi Başkanlık makamına gelen heyeti karşılayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Payamlı Nahyası Dikmen mahallesi sakinlerinden Haydar Dikmen’i başkanlık koltuğuna oturttu. Yerel seçim ziyaretleri esnasında söz verdiği Haydar Dikmen’e başkanlık koltuğunu veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 400 bin Eyyübiyeli’nin hizmetkarı olduğunu söyledi.
Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kuş, “Seçim sürecindeki temaslarımız kapsamında kendilerine misafir olmuştuk. Bir günlüğüne dahi olsa başkanlık koltuğunu kendisine devredeceğimizi ifade etmiştik. Sağolsun bugün bizleri ziyaret ettiler ve başkanlık yaptılar. Daha önce de ifade etmiştik; biz Başkan olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Eyyübiye’de yaşayan 400 bin vatandaşımızın hizmetkarıyız. Tekrardan muhtarlarımıza ve heyetimize bizlere gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Muhtarlar da Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a hayırlı olması temennisinde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir