Otomobilin-kafeye-daldığı-feci-kazanın-görüntüleri-ortaya-çıktı5/06/2019

İstanbul Florya’da geçtiğimiz günlerde seyir halindeki otomobilin, içerisinde müşteri olan bir kafeye daldığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, 1’i ağır 3 kişinin yaralandığı feci kaza anında kafede çok sayıda müşterinin olmamasıyla olası bir facianın eşiğinden dönüldüğünü gözler önüne serdi.
Bakırköy Florya Caddesinde geçtiğimiz Cuma günü Berkay Vatansever idaresindeki 34 HL 5528 plakalı otomobil, önünde aniden duran başka bir araca çarpmamak için sürücünün direksiyonu kırması sonucu içinde müşteri olan bir kafenin bahçesine daldı. Kafede oturan 2 müşteri hafif sıyrıklarla kazayı atlatırken, müşterilere hizmet eden garson İbrahim Yengin ise kontrolden çıkan otomobilin duvara sıkıştırması sonucu ağır yaralandı.

Otomobilin kafeye daldığı feci kaza kamerada
Yaşanan feci kazanın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, kafenin bahçesinde iki müşteri bir garson olduğu, bu esnada hızlı şekilde kafeye dalan otomobil garsona çarparak camlı bölmeyi kırdığı ve İbrahim Yengin’i duvara sürüklediği, ardından da vatandaşların yaralı garsona yardımcı olmaya çalıştıkları görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir